PURO PÄHKINÄNKUORESSA

Puro on viestintään ja taiteeseen erikoistunut osuuskunta. Arvojamme ovat reiluus, avoimuus ja kannustavuus. Purolaisille on tärkeää paitsi taiten ja viimeistellysti tehty lopputulos, myös innostava ja palkitseva prosessi. Haluamme luoda yhdessä hyvää tekemistä.

purolaiset_elainhahmot

KEITÄ ME OLEMME

  • Sannamari Ratilainen
    Valokuvaaja, Viestinnän suunnittelija
    Portfolio
    sannamari@puromedia.fi
  • Tiina Suvanto
    AD, Valokuvaaja
    Portfolio
    tiina@puromedia.fi
  • Auli Nikkanen
    Kuvittaja, Graafinen suunnittelija
    Portfolio
    auli@puromedia.fi
  • Jani Lindblad
    Animaattori, Visuaalinen suunnittelija
    Portfolio
    jani@puromedia.fi
  • Leena Lehti
    Kuvaaja, taidekasvattaja
    leena@puromedia.fi
  • Aatu Erik Horus
    Editoija, Videokuvaaja
    portfolio
    aatu@puromedia.fi
  • Sini Kilpinen
    Taloushallinto
    sini@puromedia.fi
  • Tina Jokitalo
    Visuaalinen suunnittelija, valokuvataiteilija
    Portfolio
    tina@puromedia.fi

Seuraa meitä